1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Нормативные документы / Смена владельца аккаунта

Смена владельца аккаунта

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Аккаунт хостингу 1Gb.ua (особистий кабінет) відповідає договору про надання послуг, який діє в режимі оферти або підписаний у письмовій формі.

Зміна власника аккаунта неможлива, це є загальноприйнятою юридичною практикою і справедливо для більшості укладених угод, і зокрема - і для договору між власником аккаунта хостингу і 1Gb.ua.

Якщо вам необхідно змінити власника аккаунта хостингу і, можливо, зареєстрованого домену, то вам необхідно дотримуватися наступної процедури:

 1. Зареєструвати новий акаунт хостингу на нового власника. Відразу після реєстрації аккаунта, на кроці 1 - створення сайту - ви можете натиснути в кабінеті «початок», перервавши майстер підключення.
   
 2. Натисніть «оновити контактну інформацію», заповніть дані нового власника.
   
 3. Натисніть «змінити» навпроти тарифного плану, оберіть тарифний план, період оплати.
   
 4. У тому випадку, якщо в обліковому записі реєструвався домен, скористайтеся процедурою для зміни власника домену, якщо це необхідно.
   
 5. У старому обліковому записі скористайтеся сторінкою «повний список функцій», «перенесення ресурсів між акаунтами», перенесіть необхідні вам ресурси в новий акаунт. При цьому ніяких технічних операцій з ресурсами відбуватися не буде.
   
  Важливо: Перенесення зареєстрованих у нас доменних імен не проходить повністю, а лише у вигляді можливості адмініструвати домен в новому акаунті. Повне перенесення доменів може потребувати зміни його власника. Зверніть увагу на п.4, та за потреби зверніться для додаткових пояснень до підтримки хостингу.
   
 6. У тому випадку, якщо ви повністю перенесли ресурси зі старого облікового запису (в тому числі повністю перенесені і доменні імена), ви можете скористатися наступною процедурою для повернення невитраченої частини коштів : Процедура розірвання договору .
   
  Перенести кошти напряму між акаунтами неможливо.
   
 7. У тому випадку, якщо у старому обліковому записі залишилася юридична підтримка домену (тобто ви не робите процедуру кроку 4), вам необхідно перенести старий аккаунт на тарифний план «парковка доменів» (без абонентської плати, всі параметри тарифу на 0). Надалі ви зможете продовжити домен, сплативши ціну продовження і у старому обліковому записі.

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua