(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Сервер не повідомляє дату документа

Протокол HTTP дозволяє серверу повідомляти дату зміни сторінки. Дана можливість корисна пошуковим системам, які можуть оптимізувати обхід сайту, а також видавати дату модифікації документів в результатах пошуку, краще сортувати інформацію. Це відбувається за допомогою формування HTTP заголовка Last - Modified, приклад:

Last - Modified : Wed, 07 Feb 2007 16:06:22 GMT

Статичні документи

Веб-сервер Apache або IIS може видавати документ самостійно в тому випадку, якщо оброблюваний файл - статична сторінка (HTML, зображення, звуковий файл, і так далі). Дата модифікації документа в цьому випадку визначається за датою модифікації відповідного файлу.

Сервер IIS видає дату документів автоматично для всіх статичних файлів.

Сервер Apache за замовчуванням обробляє html, htm файли обробником SSI ( Server Side Includes ), дозволяючи розміщувати там SSI скрипти, але перетворюючи файли в динамічні скрипти.
Для того, щоб дозволити серверу видавати дату документів, необхідно відключити обробник SSI. Для цього у файл з ім'ям. Htaccess, розміщений в каталог сайту, необхідно дописати наступні рядки:

RemoveHandler. Htm
RemoveHandler. Html

Динамічні документи

Файли скриптів, такі як PHP, PERL, ASP, ASPX формують вміст на основі алгоритмів користувача, тому сервер не може самостійно визначити дату сформованої сторінки.

У тому випадку, якщо ви хочете, щоб ваш скрипт видавав дату документа, це необхідно зробити в явному вигляді. Для цього необхідно запрограмувати видачу правильного заголовка Last - Modified, формуючи дату документа на основі логіки оновлення сайту.

У мові PHP для цього можна використовувати команду header ( ), в ASP.NET - метод Response.AppendHeader ( ). Дату необхідно формувати в стандартному форматі, аналогічно прикладу на початку статті.

Додаткові зауваження

Відсутність дати документа не є критичною помилкою і практично не впливає ні на результати кешування сторінки, ні на якість індексування сайту пошуковою системою.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг