(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Аналіз якості каналів зв'язку (Ping, Tracert)

У процесі вирішення проблем іноді з'ясовується, що доступ до сайту або поштового сервера ускладнений, незважаючи на те, що сервера працюють справно і швидко. У цьому випадку доводиться говорити про мережеву проблему, тобто про проблему зв'язку між вашим провайдером інтернету і канальним мережевим оператором хостингу.

Проблему може створювати будь-який вузол на шляху проходження маршруту - ваш провайдер, будь-який з кількох проміжних операторів, або наш оператор. Швидкість роботи з будь-якими іншими сайтами не дозволяє зробити висновок про несправність саме нашої мережі або мереж нашого оператора, так як маршрут передачі даних може відрізнятися. Серед безлічі популярних сайтів дуже складно знайти сайт, що відповідає по тому ж маршруту, тому порівняльне тестування не дозволяє прийняти осмислене рішення.

Для того, щоб точніше зрозуміти проблему, необхідна діагностика з вашого комп'ютера.
В системі Windows для цього необхідно виконати наступні дії:

  • Натиснути комбінацію клавіш Win + R, ввести cmd.exe, натиснути OK.
  • У вікні набрати наступні команди:
    • Ping - n 20 <ім'я сайту або поштового сервера>
    • Tracert <ім'я сайту або поштового сервера>

Співробітник підтримки може попросити вас провести перевірку не тільки для адрес сайту або поштового сервера, але і для інших адрес, у такому разі команди потрібно вводити з урахуванням цих вказівок.

Після виконання команд вам необхідно скопіювати результат в лист. Для цього потрібно у вікні, де ви виконували дії, описані вище, натиснути ALT - пробіл (або відкрити меню, доступне по піктграмі вікна, зліва від заголовка), вибрати «Правка», «Вибрати все», натиснути введення.
Після цього перейти в редактор листа, натиснути там «Правка», «Вставити» (або CTRL + V).

Лист необхідно відправити на адресу support@1gb.ua .Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг