(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Зміна реєстратора доменів GOV.UA і EDU.UA

На поточний момент для доменів gov.ua та edu.ua не існує поняття " реєстратор домену ". З цієї причини процедура зміни реєстратора ( трансферу ) для цих доменів не проводиться.

Якщо Ви хочете перенести такий домен, зарегестрировался не в 1Gb, на обслуговування до 1Gb, достатньо змінити DNS-сервера для цього домену на ns1.1gb.ua, ns2.1gbua.com, ns3.1gbua.net, а так само упевнитися в тому, що в якості власника домену вказані саме Ви, а не компанія, що виконувала реєстрацію цього домену.

Зверніть увагу, що для того, щоб наша компанія могла змінювати DNS-сервера таких доменів за заявкою з особистого кабінету і виконувати їх продовження необхідно, щоб серед технічних контактів домену (tech-c) був зазначений і nic-handle нашої компанії (UARR278-UANIC). Для внесення таких змін Вам слід звернутися в компанію, в якій Ви реєстрували домен. Після внесення UARR278-UANIC в tech-c необхідно повідомити про це нам, щоб ми відзначили це в нашій системі.

Якщо ж Ви хочете перенести такий домен, зареєстрований в 1Gb, на обслуговування до іншої компанії, досить змінити DNS-сервера для цього домену на DNS-сервера цієї компанії. Так само, можливо, в такому випадку слід звернутися за додатковими інструкціями до компанії, у якій Ви збираєтеся обслуговувати домен.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

mail Корпоративна пошта
на власному домені

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг