(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Умови надання хостингу для бюджетних організацій

У звичайноми режимі роботи надання послуг хостингу відбувається на умовах передплати.

Для здійснення оплати через держ.казначейство буджетним організаціям зазвичай необхідний наперед повний пакет лркументів бухгалтерської звітності, а саме: акт виконаних робіт, рахунок і договір. У зв'язку з цим надання послуг хостингу буджетним організаціям можливе тільки на кредитній основі з помісячною оплатою згідно з актом виконаних робіт.

Нажаль, прохання видати акт виконаних робіт наперед, відразу за 3, 6 або 12 місяців – суперечить принципам бухгалтерського обліку, а також податкового законодавства і не може бути задоволене.

Саме тому нами був розроблений спеціальний режим роботи для держ.організацій. Робота у цьому режимі дорожча, допускається період оплати тільки в 1 місяць. Домени у подарунок в цьому режимі роботи не надаються. Також в такому режимі роботи немає можливості самостійної зміни параметрів тарифного плану без узгодження з адміністрацією хостингу. Такі обмеження викликані особливими вимогами до документообігу та строкам надання їх замовнику, що потребує додаткових зусиль та витрат часу зі сторони наших співробітників.

Якщо Ви згодні з вищезазначеними умовами та бажаєте обслуговувати Ваші ресурси у нас у цьому спеціальному режимі, Вам необхідно при реєстрації облікового запису хостингу встановити відмітки напроти пунктів "юридична особа / ФОП (відправка звітності)" та "держ.організація (через держ.казначейство)" і після реєстрації написати нам листа на support@1gb.ua для обробки запиту нашими співробітниками та отримання подальших інструкцій.

УВАГА! Якщо Ви – не держ.організація, або не збираєтесь сплачувати наші послуги через держ.казначейство, або просто не знаєте, про що йде мова у данній статті – не встановлюйте відмітку "держ.організація (через держ.казначейство)" при реєстрації особистого кабінету. Після реєстрації аккаунту для роботи у спеціальному режимі для держ.організацій, відмінити цей режим роботи і відповідні обмеження буде неможливо!Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг