(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Зміна контактного e-mail акаунта за заявою

Власником особистого кабінету (акаунту, договору) є фіз.особа або організація, чиї дані вказані в контактній інформації особистого кабінету.

Якщо пароль до особистого кабінету загублений, служба підтримки може вислати вхідні дані облікового запису (імена користувачів і паролі) на e - mail, вказаний в контактній інформації особистого кабінету.

Якщо ж загублений так само доступ і до контактного e - mail, ми можемо встановити новий e - mail в якості контактного і вислати вхідні дані на нього за письмовою заявою від власника особистого кабінету.

Якщо аккаунт зареєстрований на фізичну особу

Надати копії перших двох сторінок паспорта громадянина України (для громадян інших країн за погодженням з адміністрацією хостингу) власника особистого кабінету з підписом і оригінал паперового листа (з підписом і датою), в якому буде викладено прохання змінити контактний e - mail і вислати на нього вхідні дані.

Якщо аккаунт зареєстровано на юридичну особу

Достатньо надати оригінал офіційного листа від організації-власника особистого кабінету c підписом керівника та печаткою. Або на офіційному бланку, який виготовлено типографським способом, в разі відсутністі печатки у юр.особи. У разі відсутності і печатки, і відповідного бланка, до заяви мають бути додані копії перших 2-х сторінок паспорта керівника підприємства.

У листі необхідно викласти прохання змінити контактний e-mail і надіслати на нього вхідні дані.

Приклади шаблонів листів :


Від фіз. особи
Від юр. особи
Зміна контактного e - mail аккаунта приклад у форматі. RTF приклад у форматі. RTF

Будь ласка, відправляйте відскановану копію заяви нам на support@1gb.ua , для перевірки коректності та отримання подальших інструкцій. Після отримання Вашого запиту, наші співробітники зв'яжуться з Вами.

Наші поштову та фізичний адреси Ви можете переглянути на сторінці http://www.1gb.ua/about.phpБажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

pay
Всі способи оплати
послуг хостингу

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг