(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Політика вирішення доменних спорів UA-DRP

UA-DRP — політика вирішення доменних спорів для домену .UA, затверджена адміністратором ТОВ "Хостмайстер".

Реєстр домену верхнього рівня .UA компанія "Хостмайстер" і Всесвітня організація інтелектуальної власності (WIPO) уклали договір, на підставі якого в домені .UA з'явиться можливість для вирішення доменних спорів використовуючи позасудову процедуру на підставі UDRP (Єдина політика розв'язання доменних спорів).

Процедура UDRP відрізняється від традиційного судового процесу швидкістю і зручністю для сторін. Розгляд доменних спорів в цьому випадку буде проводитися арбітрами WIPO (серед них є і громадяни України) в Центрі арбітражу та посередництва (WIPO Arbitration and Mediation Center).

З 19.03.2019 набирає чинності для приватних доменних імен другого рівня в домені .UA. Через півроку після цього учасники групи, на підставі накопиченого досвіду вирішення спорів в домені .UA, ухвалять рішення про використання UDRP в доменних іменах третього рівня.
Детальніше Міжнародні практики вирішення доменних спорів для домену .UA

З 19.12.2019 в наймасовішому українському публічному домені COM.UA розпочне діяти процедура позасудового врегулювання доменних спорів на основі UDRP (Єдина політика розв'язання доменних спорів) - фактично, загальноприйнятого світового стандарту.
Детальніше Вирішення доменних спорів в домені COM.UA

З 06.05.2021 вступила в дію для приватних доменних імен третього рівня в доменах kyiv.ua, kiev.ua, ivano-frankivsk.ua, if.ua, poltava.ua, pl.ua, uzhgorod.ua, uz.ua.

З 01.02.2024 вступила в дію для приватних доменних імен третього рівня в доменах cn.ua, chernihiv.ua, chernigov.ua, cv.ua, chernivtsi.ua, chernovtsy.ua, kr.ua, kropyvnytskyi.ua, kirovograd.ua, lt.ua, lutsk.ua, volyn.ua, te.ua, ternopil.ua, uzhhorod.ua, zakarpattia.ua, vn.ua, vinnytsia.ua, vinnica.ua, zt.ua, zhytomyr.ua, zhitomir.ua.

За основу UA-DRP взята стандартна єдина політика вирішення доменних спорів (UDRP), утверждена Internet Corporation for Assigned Names and Numbers ("ICANN"). З тією відмінністю, що при розгляді спорів в домені .UA, COM.UA мова провадження визначається відповідачем. За замовчуванням вона визначається на підставі мови договору реєстранта з реєстратором і може бути англійською, українською, російською.

Єдина політика розв'язання доменних спорів є частиною регламенту про реєстрацію доменів і вашого договору. Встановлює умови в зв'язку з можливими спорами між вами і будь-якою стороною, за винятком нас (реєстратора) щодо реєстрації та використання доменного імені, зареєстрованого вами.

Спори розглядаються в тому випадку якщо:

  • доменне ім'я є ідентичним або оманливо подібним до знака для товарів і послуг, на який позивач має права; і
  • у власника немає прав або законних інтересів щодо доменного імені; і
  • ваше доменне ім'я зареєстровано або використовується недобросовісно.

Під час адміністративного провадження позивач має довести, що кожен з цих трьох пунктів відповідає скарзі. Якщо виявлені адміністративні невідповідності, WIPO очікує виправлення недоліків від позивача 5 календарних днів, після закінчення такого терміну адміністративне провадження може вважатися припиненим без обмеження права позивача на подання іншого позову.

У разі якщо позов відхилений або припинений, Центр WIPO повідомляє про припинення провадження адміністратора домену, відповідного реєстратора, а реєстратор має зняти блокування домену протягом 1 робочого дня.

ТОВ "ХОСТЛАБ" не приймає і не братиме участь в адмініструванні або проведенні будь-якого провадження, яке ведеться Адміністративною комісією UA-DRP. Крім того, ми не несемо відповідальності за будь-які рішення, прийняті Адміністративною комісією.

Регламент і документація щодо процедури UA-DRP

Детальніше з регламентом і всією необхідною документацією ви можете ознайомитися на сайті ТОВ "Хостмайстер" в розділі Документи по UA-DRP

Звертаємо вашу увагу! З 01.07.2023 вступає в дію РІШЕННЯ про особливості застосування Політики вирішення спорів щодо доменних імен в домені .UA та Правил Політики вирішення спорів щодо доменних імен в домені .UA за правого режиму воєнного стану" від ТОВ "ХОСТМАЙСТЕР

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

vip_hosting Бажаєте, щоб сайт працював ідеально?
VIP хостинг!

Доступна ціна

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг