(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Управління базами даних MySQL 3, 4, 5

На нашому хостингу дозволено підключення до баз даних віддалено.

Є такі популярні способи управління базою даних:

 • PHPmyAdmin – засіб управління через web-інтерфейс. У нас встановлений та доступний цей інтерфейс, адреси:
  http://mysql2.1gb.ua
  http://mysql3.1gb.ua

  і т.д., точна адреса відповідає адресі сервера бази даних.

 • PHPmyAdmin захищений та новий (рекомендується для актуальних баз даних, але не підходить для старих баз даних): https://pma.1gb.ua

 • MySQL Administrator (можна скачати на http://www.mysql.com) - стандартний засіб, що дозволяє створювати таблиці та виконувати деякі операції.

 • mySQL Front - популярний альтернативний засіб віддаленого управління базою даних. Старі версії (2.*) не дуже добре працюють з mySQL 4, т.я. важко вказати правильне кодування клієнта. Тим не менш, старі безкоштовні версії (наприклад, 2.2) ідеально підходять для управління базами mySQL 3.
   
 • Embarcadero Rapid SQL - потужний нестандартний засіб, інтегрований інструментарій розробників, що дозволяє управляти різними СУБД, у тому числі mySQL.

Існують і інші системи управління базами даних, зокрема безкоштовні. Ви зможете скористатися будь-яким із них, вони зможуть підключитися до наших mySQL серверів ззовні та здійснювати адміністрування.

Великі бази

Деякі операції можуть бути трудомісткими. Приклади - резервне копіювання, переміщення, відновлення бази файлів. Ви можете звертатися до служби підтримки, ми допоможемо вам виконати ці операції максимально коректно та без витрат зайвого трафіку з вашого боку.

Також зверніть увагу на автоматизовану систему імпорту/експорту/перенесення баз даних mySQL, яка доступна з особистого кабінету в розділі Імпорт/експорт/перенесення баз даних MySQL.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг