(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

CHMOD на Windows-машинах

Важливо: ця стаття описує особливість роботи Windows серверів нашого хостингу. На UNIX сервері ви можете змінювати атрибути файлів за допомогою команди CHMOD.

0. Можливо, вам потрібен UNIX хостинг?

Запитання про CHMOD зазвичай показують, що ви не розумієте різницю між UNIX і Windows хостингом і неправильно вибрали тип сервера для вашого сайту.

Найімовірніше, вам просто потрібен UNIX хостинг. Змінити тип сервера можна в особистому кабінеті, розділ "управління сайтами і серверами", це безкоштовно.

1. Працездатність скриптів

Поширена "проблема", з якою часто звертаються в службу підтримки - як змінити атрибути файлів (CHMOD, 777 і т.д.). Атрибути файлу (міняються через FTP команду CHMOD) - це спрощена система прав доступу, використовувана в Unix системах і відповідно на Unix хостингах.

Сервера нашого хостингу працюють під управлінням Windows Server, тому спрощена система прав через атрибути не працює і не використовується. На Windows системі права на файли еквівалентні максимальним правам, що задається через CHMOD.

Головне:

Через FTP клієнт або файл- менеджер ви бачите для всіх файлів права, відмінні від 777. Це НЕ ОЗНАЧАЄ , що у скриптів відсутній доступ на запис до файлів і папок. Ви бачите число або набір прав, який наш FTP сервер видає для сумісності зі стандартом FTP, але який не має ніякого відношення до дійсних прав.

Насправді права файлів і папок повністю еквівалентні тому, що прийнято розуміти під 777.
Змінювати права файлів і папок немає необхідності.

Всі скрипти, для роботи яких потрібно змінити права на файли за допомогою CHMOD, працюватимуть на Windows машині без цієї операції. Змінювати права на файли за допомогою CHMOD на Windows хостингу не потрібно.
У випадку, якщо ваш скрипт все ж не працює, зверніть увагу на наступні поширені помилки:

  • Ваш скрипт невірно налаштований - невірно вказана базова тека сайту. Дивіться базову теку в особистому кабінеті, "повний список функцій", "управління сайтами і серверами". Слеші \ потрібно подвоїти або замінити на / (краще).
  • Ваш скрипт намагається визначити базову теку самостійно одним з безграмотних способів. Переведіть ваш сайт на Apache - в кабінеті "повний список функцій", "управління сайтами і серверами".
  • Ваш скрипт повідомляє про неправильні правах просто тому, що не може правильно їх визначити. Якщо це не заважає працювати сайту - ігноруйте повідомлення або відключіть їх.

2. Безпека, обмеження

Є інший випадок, для якого можуть знадобитися зміни прав - захист даних. Захист даних через CHMOD є невдалою практикою, оскільки слідкувати за атрибутами файлів складно, та й не захищає це ні від одного популярного злому.

На нашому хостингу для обмеження доступу до файлів або каталогів ви можете скористатися двома способами. Який вибрати - залежить від веб -сервера.

Додаткова інформація

Ви завжди можете звернутися до служби підтримки за консультацією з питань прав, захисту інформації, безпеки даних. Ми будемо раді відповісти на ваші запитання.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

https free SSL/HTTPS
безкоштовно
для всіх сайтів!

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг