(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Використання протоколу IMAP4

IMAP4 (IMAP, Internet Message Access Protocol) - альтернативний протокол доступу до поштової скриньки, оптимізований для зберігання листів на сервері.

Важливо: Протокол POP3 простіше в роботі і налаштуванні, створює менше проблем сумісності. Якщо немає ніяких спеціальних міркувань на користь IMAP4, ми рекомендуємо користуватися протоколом POP3.

Послуга IMAP4 є складною додатковою послугою і надається «як є». Ми рекомендуємо користуватися цим протоколом тільки досвідченим користувачам, які розуміють переваги, недоліки та особливості роботи цього протоколу. Існує багато реалізацій і версій IMAP4, тому можливі проблеми при роботі з різними поштовими клієнтами.

Робота по протоколу IMAP4 може створювати значний трафік, оскільки робота з листами здійснюється на сервері, і є додаткові накладні витрати на синхронізацію змісту скриньки, отримання статусів листів, і так далі.

Розширена IMAP скринька

В особистому кабінеті існує послуга / розділ розширена IMAP скринька (послуга безкоштовна).
Детальний опис послуги у статті Розширені поштові скриньки.

У тому випадку, якщо ваша основна робота з поштою відбувається по протоколу IMAP і ви маєте намір зберігати пошту на сервері, ми рекомендуємо обов'язково увімкнути цей режим роботи для скриньки.

Додаткова інформація

Webmail SquirrelMail та RoundCube (http://webmail.1gb.ua) при роботі зі скриньками нашого сервера використовують протокол IMAP4. Статуси листів (прочитане, нове, видалене) відстежуються за допомогою засобів протоколу IMAP4.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг