(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Підключення своїх модулів та файлів (проблема use)

Сценарій використання інтерпретатора PERL не має чіткого стандарту з приводу того, який каталог буде  активним каталогом для скрипта, що виконується в CGI режимі.

Для веб-сервера IIS каталог скрипта що виконується - звичайно кореневий каталог сайту, для Apache - каталог, що містить скрипт.

include (включення файлу)

Для того, щоб ваші директиви include включали правильний файл, ви повинні самостійно розрахувати каталог. Краще додати до імені файлу константу, що містить абсолютний шлях до кореня сайту. Абсолютний шлях до кореня сайту можна подивитися в особистому кабінеті, "повний список функцій", "управління сайтами і серверами".

use (підключення модуля)

При використання директиви use для збереження більш читаючого виду коду ви можете використовувати директиву наступного вигляду:

use lib (
           './cgi-bin',
           './include'
          );

В даному прикладі ви встановлюєте шлях пошуку бібліотек в каталозі cgi-bin, include від поточного каталога (тобто для веб-сервера IIS - від кореня сайту). У директиві use lib можна також використовувати абсолютні шляхи до ваших бібліотек. Абсолютний шлях до кореня сайту можна подивитися в особистому кабінеті, "повний список функцій", "управління сайтами і серверами".

Загальні міркування

Стратегія вказівки повних шляхів до файлів застосовується в більшості грамотних великих пакетів. Візьміть її на озброєння. В цьому випадку у вас не буде проблем на хостингу будь-якої архітектури і конфігурації, досить буде змінити одну константу, або, якщо це можливо, визначити її один раз автоматично.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг