(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Кількість запитів на день та ліміти

Регламент хостингу описує ліміти використовуваного процесорного часу, які залежать від тарифних планів (http://www.1gb.ua/default.aspx?ti=6&hti=25). Не всі користувачі знайомі з тим, як саме навантажують сервер ті або інші скрипти.

Документ описує процесорне навантаження типових інформаційних сайтів, виражене в кількості запитів до сервера в день. Це не є точною відповідністю навантаження на процесор сервера, але дозволяє приблизно орієнтуватися в цих питаннях, оскільки залежність між цими двома показниками достатньо пряма. Статистика по числу запитів доступна в особистому кабінеті, "повний список функцій", "статистика трафіку і навантаження на сервер".

Звертаємо вашу увагу на те, що дані оцінки для оптимального інформаційного сайту. Певні безграмотні/неоптимальні моделі програмування або використання ресурсів можуть призводити до того, що числа будуть значно менші.

Запити і відвідування

Хотілося б відразу відзначити поширену помилку в сприйнятті цих цифр.
Запит (хіт) з погляду людини або лічильника – відкриття сторінки. Запитів до сервера при цьому відбувається декілька. Наприклад, якщо на PHP сторінці розміщено 5 зображень, відбуватиметься 5 статичних запитів і один динамічний. Якщо зображення також генеруються PHP скриптами (так іноді буває) – буде 6 динамічних запитів на одні людські відвідини, і так далі.
Важливо не кількість готових сторінок, які були відображені людині, а кількість і тип запитів до сервера, які було потрібно для побудови сторінки.

Приклади

Описані зразкові межі кількості запитів в день для тарифного плану "Майстер" (до 10% від одного логічного процесора сервера, що складає від 2.5% до 5% типового сервера хостингу).

У тарифних планах нижче "Майстер" значення в два рази менше (5%), в планах вище - у півтора рази більше (15%).

Веб-сервер IIS

Статический сайт/контент (html, jpg/gif, …)     100 000 – 300 000
Великі файли (mp3, mpg, …) 5 000 – 25 000
Динамічні сторінки – ASP 10 000 – 50 000
Динамічні сторінки – ASP. .NET 10 000 – 75 000
Динамічні сторінки – PHP, PERL 5 000 – 15 000

Веб-сервер Apache

Статический сайт/контент (html, jpg/gif, …)     50 000 – 150 000
Большие файлы (mp3, mpg, …) 5 000 – 15 000
Динамічні сторінки – PHP 10 000 – 75 000
Динамічні сторінки – SSI 10 000 – 100 000
Динамічні сторінки – PERL 5 000 – 15 000

Перевищення лімітів

Якщо ваш проект наближається до цих цифр, можливо, процесорне навантаження, яке проводять звернення до вашого сайту, перевищують встановлену регламентом межу.
Якщо це відбувається, користувачу відправляється спеціальне повідомлення, де вказані причини, коментар по характеру навантаження, а також тарифний план, на який необхідно перейти, щоб продовжувати працювати. Ви повинні ухвалити рішення про долю вашого ресурсу в терміни, вказані в листі. Додаткове навантаження повинне бути сплачене.

Якщо кількість запитів відповідає максимальним показникам…

Ваш сайт – відвідуваний ресурс. Можна спробувати провести оптимізацію сайту, але звичайно це не може привести до помітного поліпшення ситуації: ваш ресурс відвідується, веб-сервер зайнятий вже тим, що обслуговує ваші запити. Навіть не розглядаючи навантаження у ваших скриптах, навантаження від роботи такого ресурсу буде помітним для сервера.

Якщо кількість запитів менше вказаних параметрів…

Ваш сайт використовує неоптимальні скрипти, які виконуються рідко, але споживають багато процесорного часу. Ви можете оптимізувати ті частини вашого сайту, які відповідальні  за це. Для цього вам може бути надано додатковий час. Проте, якщо адміністрація хостингу визнає, що навантаження велике, а можливості оптимізації обмежені (досвідом розробника або технологічною ситуацією), може також потрібно оперативний перехід на дорожчий тарифний план.

Альтернативні варіанти

Часто у разі перевищення задаються питання про те, чи можна продовжувати користуватися хостингом на тих же умовах, що і раніше. Відповідь на це питання,  нажаль, тільки одина – немає, не можна. Віртуальний хостинг влаштований таким чином, що на одному сервері працює безліч сайтів клієнтів. Якщо ваш сайт споживає ресурси сервера понад регламент, це приводить до порушення роботи сервера. Ви споживаєте більше ресурсів, ніж ту їх частину, за яку сплатили.

Наші ліміти відповідають прийнятим для всіх провайдерів хостингу лімітам. Ви можете проконсультуватися з іншими провайдерами хостингу, привівши їм числа, які представлені вам при фіксації перевищення – у відсотках, в кількості запитів в день. Проте якщо інша компанія все ж таки візьметься розміщувати ваш ресурс на умовах, які вам необхідні, ми нагадаємо вам, що ви можете розірвати договір з нашою компанією, одержавши повернення невитрачених засобів, а також права на управління вашими доменами. Таким чином, зміна хостингу на більш відповідний для вашого проекту не принесе вам організаційних незручностей.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Усі розділи та статті

vip hosting
Як уберегти ваш сервер від непередбачених ситуацій?
Резервне копіювання VDS

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг