(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Зміна реєстратора доменів COM, NET, ORG, INFO, BIZ

Домен COM / NET / ORG / INFO / BIZ можна перенести під управління реєстратора OnlineNIC. Це можна зробити для того, щоб надалі оплачувати продовження домена через наш хостинг. Вартість процедури зміни реєстратора рівна вартості продовження домену на рік. Одночасно дія домена продовжується на 1 рік.

Процес зміни реєстратора складається з наступних етапів:

1. Ви повинні мати аккаунт на нашому хостингу, зареєстрований на ту ж особу, що й власник домену. Поточного власника домену можливо дізнатися з використанням сервісу whois. Почати можна звідси - test.1gb.ua, вказуєте домен з поміткою Whois. В результаті запиту ви зможете переглянути дані власника (реєстранта) домена на вкладці Registrar whois. У випадку, якщо дані приховані, необхідно звернутися до поточного реєстратора домена з прохання відкрити їх.
В особистому кабінеті нашого хостингу інформація заповнюється у розділі оновити контактну інформацію.

2. Вам потрібно дозволити зміну реєстратора домену. Для цього необхідно зняти з домена статус clientTransferProhibited, якщо він присутній (статус видно по whois запиту, аналогічно першому пункту ).
Зазвичай це робиться за допомогою менеджера домена на сайті реєстратора. У кожного реєстратора на сайті є місце, де можна ввести логін або домен і пароль. Якщо ви не знаєте пароль для управління доменом, можна скористатися процедурою відновлення пароля на сайті реєстратора, або уточнити пароль у тієї організації чи персони, яка реєструвала вам домен.

3. Ви повинні отримати у вашого поточного реєстратора код авторизації реєстру для вашого домену. Його необхідно повідомити перед початком процедури перенесення.

4. В особистому кабінеті хостингу ви оплачуєте рахунок на суму продовження домену (див. ціни - www. 1gb.ua/price.php ). Рахунок виписується в особистому кабінеті, розділ оплата послуг.

5. Ви надсилаєте службі підтримки хостингу лист про те, що хотіли б почати процедуру передачі домена. При цьому ви маєте вказати домен і аккаунт хостингу

6. Ми ініціюємо процедуру зміни реєстратора, при цьому на контактну адресу домену надсилається запит на підтвердження зміни реєстратора. Ви маєте підтвердити перенесення.

Процедура може займати декілька робочих днів, іноді може знадобитися навіть 5 - 10 днів. Є сенс починати діяти за місяць до закінчення терміну дії домену, в іншому випадку існує ризик тимчасового відключення домену.

Якщо Ваш домен вже управляється реєстратором OnlineNIC, і Ви бажаєте оплачувати його продовження через наш хостинг, Вам слід передати Ваш домен під управління партнеру OnlineNIC з ID 391960 . Зазвичай для цього потрібно звернутися до тієї компанії, через яку Ви оплачували домен раніше, після чого повідомити про переведення нам, щоб ми прийняли домен.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

vip_hosting Бажаєте, щоб VDS працював ідеально?
VIP VDS!

Доступна ціна

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг