(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Перенавантаження процесора (CPU)

Згідно з регламентом хостингу, в кожному тарифному плані регламентоване допустиме навантаження на процесор сервера. Обмеження відображені в параметрах тарифних планів.

Якщо ваш сайт викликає навантаження, що перевищує допустиме для вашого тарифного плану, ви отримуєте попередження з проханням проаналізувати ситуацію і вжити заходів.

Найпростіший спосіб вирішити питання

У тарифах, що діють з 2013 року, границя навантаження на процесор тарифікується досить низько, а міняти параметри тарифу на ходу - зручно.

Тому в якості самого простого способу вирішити питання ми рекомендуємо вам в особистому кабінеті просто підняти ліміт процессорного навантаження вашого тарифу (посилання "змінити" навпроти тарифного плану).

Аналіз ситуації

Для аналізу ситуації необхідно відкрити особистий кабінет, «повний список функцій», «статистика процесорного навантаження», обрати сайт, який викликає проблему.
Далі необхідно увімкнути режим деталізації (посилання «Деталізація по сторінках, за IP адресами»).

У докладній таблиці, що відкрилася, в самій правій колонці для кожної години ви побачите найбільш значущі об'єкти, з якими пов'язане навантаження. Відсотки, які вказані для IP адрес і сторінок сайту, є тими ж, що ви бачите в загальній колонці для 1 години навантаження, лівіше. Якщо загальне навантаження за годину склало 5% і навантаження при запитах з однієї IP адреси склало 4%, значить, 4/5 з усіх запитів, що викликають навантаження, прийшло з цієї адреси

 • У тому випадку, якщо навантаження йде переважно з однієї або декількох IP адрес (їх сумарний або окремий відсоток порівнянний із загальним завантаженням на годину), має сенс постаратися зрозуміти, що це за адреса. Для цього можливо скористатися такими способами:
  • В системі windows можна запустити утиліту nslookup («Пуск», «виконати», nslookup, «ОК»). Має відкритися вікно, в яке необхідно написати IP адресу. У відповідь ви отримаєте короткий текстовий опис цієї адреси, якщо вона існує. Якщо текстова відповідь містить в собі назву якоїсь пошукової системи, то ваш випадок описаний тут: Перевантаження пошуковими машинами.
  • Можна скористатися whois сервісом для з'ясування облікових даних за IP адресою ( www.test.1gb.ua ). Зазвичай це не призводить до якихось певних результатів, але іноді за непрямими ознаками можна зрозуміти причину запитів.
   Ви можете прийняти рішення про обмеження навантаження з цієї IP адреси. Для цього можливо скористатися розділом особистого кабінету "повний список функцій", "управління сайтами і серверами" (для Apache) або засобами програмування вашого сайту.

   Важливо: через особливості роботи веб-акселератора обмеження через команди .htaccess deny from можуть не працювати.
 • У тому випадку, якщо навантаження відбувається переважно при обробці одного і того ж файлу або групи файлів, можливо зробити висновок про те, що саме ці файли викликають навантаження. Які висновки випливають з цієї інформації - вирішувати вам, в будь-якому випадку, таким чином ви визначите, над якими скриптами можна працювати для зниження навантаження.
 • Якщо статистичний аналіз не дає розуміння ситуації, то точну інформацію про запити ви можете отримати за допомогою логів веб - сервера. Можна спробувати порівняти інформацію про навантаження, деталізацію, з частотою виклику конкретних скриптів і їх параметрами.
  Дивіться тут: www.1gb.ua/log

  Але зауважимо, що відсутність явних лідерів по навантаженню найчастіше означає, що навантаження обумовлене роботою вашого сайту в цілому, кількістю відвідувань (людей). Таке навантаження усунути не можна, оскільки воно пов'язане з популярністю вашого ресурсу.

Варіанти подальших дій


Рішення у питанні про перевищення процессорного навантаження потрібно прийняти протягом 3х днів.
Є такі сценарії подальших дій:

 • Ви знижуєте навантаження за допомогою достовірних дій, а саме:
  • Видаляєте або зупиняєте компонент, що викликає навантаження.
  • Блокуєте IP адресу або адреси, що створюють навантаження, або блокуєте фактор навантаження по полю USER AGENT (дивіться "Управління сайтами і серверами" в особистому кабінеті).
  • Вмикаєте автомат блокування (дивіться розділ кабінету "Обмеження процессорного навантаження").
  • Приводьте конкретні аргументи, які говорять про те, що навантаження не буде повторюватися. Повідомлення «веб-майстер сказав, що проведе оптимізацію» таким аргументом не є.
 • Ви переводите аккаунт на тарифний план, достатній для такого навантаження. Цим варіантом необхідно скористатися і в тому випадку, якщо ви бажаєте в подальшому оптимізувати сайт, але це займе більше трьох днів. При цьому пам'ятайте, що після успішної оптимізації ви можете змінити тарифний план назад. Розрахунок витрачених сум абонентської плати йде з точністю до одного дня, таким чином, в разі дійсно успішної оптимізації ваші додаткові витрати будуть мінімальні.
 • Ви відмовляєтеся від послуг нашого хостингу, тому що вам не підходить його регламент по процесорному навантаженню (умови договору). Це нормальне рішення, однак, радимо вам перед зміною хостингу оцінити пропозиції інших хостинг-провайдерів, уточнивши умови по процессорному навантаженню. Справа в тому, що пропозиції і умови всіх провайдерів в цій області практично однакові.
  Процес розірвання договору і повернення коштів описаний тут: Процедура розірвання договору, Ви зможете скористатися вашим доменом на новому хостингу - домени в нашій системі реєструються на вас.

Ніяких інших варіантів дій в даній ситуації, в рамках віртуального хостингу, ми запропонувати не можемо.Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!
 

Все разделы и статьи

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг