(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Опис процесу адміністрування DNS

Даний документ роз'яснює деякі аспекти адміністрування DNS за допомогою особистого кабінету користувача 1Gb.ua.

Увага: більшість операцій з управління DNS відбуваються автоматично в процесі роботи майстрів, доступних з першої сторінки особистого кабінету.

Маленьке прохання від служби підтримки: Уважно ознайомтеся з усіма вказаними на цій сторінці порадами і рекомендаціями, а також вивчіть всі документи, на які є посилання. Спробуйте зосередитися: управління системою DNS - досить складний процес, і наші клієнти дуже часто здійснюють однотипні помилки. У разі невпевненості у власних діях сміливо звертайтеся до служби підтримки за роз'ясненнями з будь-якого питання - тим самим ви заощадите час і свої сили.

 • Будь ласка, не видаляйте базовий DNS сайту (ім'я.1gb.ua), навіть якщо ви плануєте використовувати для сайту інше доменне ім'я. Поширена помилка наших клієнтів - видалення базового DNS ще до того часу, як задумане ними ім'я сайту (наприклад, імя.com.ua) почне працювати. Залиште собі базову адресу для тестування!
   
 • При створенні підтримки зони (наприклад, ваше_імя.com.ua) ви маєте вказати в поле 'зона' ім'я цієї зони без будь-яких інших префіксів і суфіксів (наприклад, 'test.com.ua'). Це автоматично створить для вашого сайту адреси http://test.com.ua і http://www.test.com.ua .
   
 • Записи в зоні потрібні для створення нових імен у вже існуючій зоні. Додавати записи в свою зону має сенс у тому випадку, якщо ви бажаєте створити імена виду http://register.test.com.ua (в даному прикладі - якби ви вже створили зону test.com.ua, вам потрібно було б ввести в поле 'запис' значення 'register', в поле 'зона' - 'test.com.ua').
  Увага: додавати записи в домен (в зону), яка вам не належить, також як і створювати підтримку цієї зони, не має сенсу - ніяких корисних дій при цьому не відбувається.
   
 • Ви можете створювати записи в зоні 1gb.ua - тим самим ви додаєте вашому сайту нові імена виду http://імя.1gb.ua.
   
 • Не потрібно створювати зони виду імя1.імя2.com.ua або www.імя.com.ua - ці імена не є доменами другого рівня, для яких дозволена публічна реєстрація у різних (зазвичай національних) реєстраторів.
  Якщо ви дійсно бажаєте додати підтримку нашим DNS домену третього рівня (наприклад, імя.com.ua або імя.kiev.ua) - ви можете це зробити.
   
 • При створенні підтримки зони, створення та реєстрація самої доменної зони в інтернеті не відбудеться. Ви додаєте тільки підтримку зони нашим DNS сервером. Детальніше про правила реєстрації зон (імен) за допомогою нашої служби реєстрації можливо ознайомитись тут. Якщо ви бажаєте створити підтримку своєї вже зареєстрованої зони, або реєструвати зону (ім'я) самостійно - уважно ознайомтеся з цим документом.
   
 • Якщо ваше доменне ім'я (зону) підтримує інший DNS сервер, встановіть галочку 'Тільки прив'язка до сайту '- у такому випадку наш DNS сервер не буде створювати зони або запису; буде створена лише прив'язка зазначеної адреси до вказаною сайту. Ця операція повністю безкоштовна. Увага: вмикайте цю опцію тільки у тому випадку, якщо ви повністю розумієте, навіщо ви це робите. Якщо ви не впевнені - залиште цю опцію вимкненою.

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг