(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

VIP хостинг - швидка і надійна робота сайту

Віртуальний хостинг і VDS - це розміщення ваших ресурсів на наших серверах. На одному сервері розміщується велика кількість клієнтів, таким чином досягається вигідна ціна послуги.

VIP хостинг - розміщення ваших ресурсів на таких серверах, де клієнтів мало, а сам сервер максимально оптимізований на швидку і надійну роботу. VIP хостинг коштує дорожче, тому що не бере участь в ціновій гонці тарифів звичайного хостингу, і оптимізований на якість, а не на ціну.

Якщо коротко, то на VIP хостингу ресурси розміщені на потужній апаратурі, без тісноти звичайного хостингу, без зайвих технологій, тільки найнадійніші і швидкі рішення. Ресурси в таких умовах працюють з максимально можливою швидкістю і надійністю.

Дивіться також:

Особливості VIP хостингу

сценарій звичайний хостинг VIP хостинг
робота сайту без скриптів відмінна
робота звичайного сайту гарна відмінна
робота сайту з CMS (Wordpress, Joomla, ...) залежить від сайту відмінна
робота складної CMS (1С-Бітрікс, магазини, ...) залежить від сайту відмінна
кількість збоїв звичайна дуже низька
відгук відвідуваного сайту гарний відмінний
відгук маловідвідуваного сайту повільний швидкий
ціна VIP хостингу + від 300 грн
(залежить від ресурсів)

Відмінності VIP сервера від звичайного:

  • Швидкий процесор. Звичайний двопроцесорний сервер має більше ядер на низькій частоті, а сервер VIP хостингу - меншу кількість ядер, які працюють з вищою частотою. Сервер звичайного хостингу може обслуговувати більше клієнтів, але сервер VIP хостингу помітно швидше. За умови, що клієнтів на сервер мало, скрипти сайту виконуються в 2 рази швидше.
  • Всі ресурси клієнтів розміщені на SSD. Звичайні диски або мережеві сховища не використовуються, тому дискова система сервера має миттєвий відгук і завжди вільна для роботи вашого сайту (швидкість доступу до 500 Мб/с).
  • Бази даних mySQL / Postgres також розміщені на локальних SSD дисках. Оскільки кількість клієнтів на один сервер БД невелика, сервер працює надійніше.
  • На сервері розміщуються тільки платні клієнти. Безкоштовне тестування послуг хостингу на VIP-серверах не проводиться, тому на сервері немає постійної ротації сайтів, які створюються і видаляються в процесі тестування.
  • І, нарешті, на сервері в 10-20 разів менше клієнтів, ніж на звичайному сервері хостингу. Це дозволяє сайту ефективно користуватися ресурсами і захищає його від проблем численних сусідів.

На даний момент існує технічна можливість розміщувати на VIP сервері веб-сервера Linux / Apache всіх версій, доступних на хостингу, а також проекти Tomcat, Ruby / RoR, проекти на Python.

Як отримати хостинг на VIP сервері

Перенесення сайту на VIP сервер можливе тільки після вибору відповідної опції тарифу і повної оплати обраного періоду оплати.

Якщо у вас сайт на Tomcat, Ruby, являє собою SVN демон або іншу складну конфігурацію - для перенесення сайту на VIP-сервер переконайтеся, що ваш тариф має потрібну опцію, тариф оплачений, потім зверніться до служби підтримки по електронній пошті support@1gb.ua.

Якщо у вас звичайний сайт, ви можете перейти на VIP сервер самостійно. Для цього необхідно зробити дві речі:

  1. Створіть або перемістіть сайт на VIP сервер (для переміщення - пункт "управління сайтами і серверами" в особистому кабінеті).
  2. Створіть базу даних mySQL на VIP сервері (опція при створенні бази даних) і перемістіть туди дані ("імпорт/експорт/перенесення баз даних mySQL" в особистому кабінеті).
  3. Змініть налаштування сайту для того, щоб він працював з базою даних, розміщеною на VIP сервері.

Опція створення ресурсу або перенесення ресурсу на VIP хостинг з'являється в кабінеті після вибору пункту VIP в тарифі і оплати тарифу VIP хостингу.

Якщо у вас зовсім немає досвіду роботи з хостингом, ви можете також попросити службу підтримки перенести ваш ресурс на VIP хостинг, але це завдання буде виконуватися у вільний час. Для цього зверніться до служби підтримки по електронній пошті support@1gb.ua, вкажіть, який сайт потрібно перенести і - важливо - яку базу даних використовує сайт (якщо ви знаєте це).

Бажаєте стати клієнтом нашого хостингу? Спробуйте наші послуги та сервіс.
Тестовий період до 10 днів, OK реєстрація займає всього одну хвилину.
Будемо раді бачити вас нашим клієнтом!

 

Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку

sla
Швидкий SSD диск
для вашого сайту або VDS

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг