(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Переваги 1Gb.ua

Хостинг 1Gb.ua - професійний хостинг на основі найпрогресивніших технологіних рішень, здатний задовільнити будь-які сучасні вимоги.

Наша спеціалізація - віртуальний хостинг.
Ми пишаємось якістю наших послуг, зручністю роботи, колективом підтримки, який взаємодіє з нашими клієнтами. Наша компанія є одним з лідерів ринку віртуального хостингу та лідером ефективного хостингу на платформі Microsoft.

Ми впевнені у якості наших послуг, тому ми надаємо тестовий період після реєстрації. Ваші можливості не обмежені, середовище хостингу сумісне з будь-якими полпулярними скриптами.

Нашими партнерами є провідні телекомунікаційні структури України. Це гарантує високу швидкість доступу, надійність каналів, цілодобове вирішення проблем. Швидкіть роботи серверів і каналів максимальна для українського інтернету.

Робота ваших сайтів підтримується грамотними технічними спеціалістами, що готові надати всебічну підтримку, від вирішення будь-яких проблем з роботою вашого сайту, до консультацій з питань програмування.

Ми виставляємо рахунки у гривні, в наших цінах немає ніяких прихованих платежів, податків. Сплачувати наші послуги просто, зручно, надійно.Ми завжди готові відповісти на Ваші запитання!
 
Будь-які питання та підтримка - support@1gb.ua
інші способи зв'язку
 

mail Корпоративна пошта
на власному домені

 

 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг