1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / DNS, доменные имена / Использование домена, зарегестрированного в другой компании, с хостингом 1Gb

Использование домена, зарегестрированного в другой компании, с хостингом 1Gb

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский
Для того щоб використовувати вже зареєстроване в іншої компанії (хостинг-провайдера, реєстратора) доменне ім'я з нашим хостингом можливі такі способи:

1. Зміна A-запису доменного імені

У цьому випадку Ви будете управляти доменом і продовжувати його за допомогою поточного реєстратора.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Встановити для домену A-запис, що вказує на IP-адресу нашого сервера хостингу, на якому розташований Ваш сайт. Ця зміна виконується за допомогою поточного реєстратора домену. У процесі Вам знадобиться IP-адреса нашого сервера для Вашого сайту, який Ви можете знайти в особистому кабінеті в розділі Управління сайтами і серверами.
 • Створити прив'язку сайту до доменного імені на нашому хостингу. Для цього в особистому кабінеті необхідно перейти в Записи DNS, прив'язки доменів; в розділі "Створення нового DNS ресурсу" в якості поля "Сайт для прив'язки до нової адреси" обрати потрібний сайт, встановити позначку навпроти поля "тільки прив'язка до сайту", поле "запис" залишити порожнім, в полі "зона" ввести доменне ім'я і натиснути кнопку "додати".

2. Зміна DNS-серверів доменного імені

У цьому випадку продовження доменного імені проводитися через поточного реєстратора, а управління - через 1Gb.ua.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Додати підтримку зони на наш хостинг і прив'язку до сайту. Для цього в особистому кабінеті необхідно перейти в Записи DNS, прив'язки доменів; в розділі "Створення нового DNS ресурсу" в якості поля "Сайт для прив'язки до нової адреси" обрати потрібний сайт, переконатися у відсутності відмітки навпроти поля "тільки прив'язка до сайту", поле "запис" залишити порожнім, в полі "зона" ввести доменне ім'я і натиснути кнопку "додати".
 • Змінити DNS-сервера для доменного імені на актуальні NS сервера хостингу. Це виконується за допомогою поточного реєстратора.
Варто звернути увагу на те, що підтримка пошти домену за замовчуванням буде переведена на сервери 1Gb.ua. Тому слід попередньо створити необхідні поштові скриньки через розділ особистого кабінету Поштові адреси.
Якщо ж необхідно залишити обробку пошти на поточних серверах, то перед зміною DNS-серверів необхідно встановити відповідний MX-запис для домену в розділі особистого кабінету Редактор DNS зон. Необхідні MX-записи Вам слід уточнити у компанії, яка має займатися обробкою пошти для Вашого домену.

3. Зміна реєстратора доменного імені

У цьому випадку і управління, і продовження доменного імені здійснюється через 1Gb.ua.
Для реалізації цього способу необхідно:
 • Створити підтримку доменного імені на нашому хостингу і прив'язку до сайту (аналогічно першому пункту при зміні DNS-серверів доменного імені).
 • Здійснити переведення (зміну реєстратора) домену до 1Gb.ua. Детальніше цей момент описаний в розділі Зміна реєстратора домену.
Варто звернути увагу на те, що підтримка пошти домену за замовчуванням буде переведена на сервери 1Gb.ua. Тому слід попередньо створити необхідні поштові скриньки через розділ особистого кабінету Поштові адреси.
Якщо ж необхідно залишити обробку пошти на поточних серверах, то перед зміною реєстратора домену необхідно встановити відповідний MX-запис для домену в розділі особистого кабінету Редактор DNS зон. Необхідні MX-записи Вам слід уточнити у компанії, яка має займатися обробкою пошти для Вашого домену

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua