1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Технический регламент, правила / Быстродействие, ресурсы сервера

Быстродействие, ресурсы сервера

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

Правильна і швидка робота наших скриптів - наш обов'язок.

Ви завжди можете звернутися до служби підтримки з проханням вирішити проблему конфігурації серверних засобів або швидкодії вашого сайту. Ми будемо раді допомогти вирішити вашу проблему або оптимізувати нашу систему для швидкої і безпомилкової роботи вашого сайту.

Процесорний час і пам'ять, що виділяється скрипту, обмежені тільки можливостями сервера в даний момент обслужити запит. Ми стежимо за тим, щоб сервера не були переобтяжені і працювали в оптимальному режимі.

 • Якщо ваш сайт створює високе виправдане навантаження - це нормальний режим роботи. На віртуальному хостингу ми розміщуємо проекти з відвідуваністю до 150 000 завантажень сторінок в день, і це не межа. Ми не відключаємо відвідувані інформаційні ресурси через те, що вони створюють високе навантаження, особливо якщо скрипти сайту зроблені оптимально - майже завжди є варіант продовжити роботу з використанням дорожчого плану.
   
 • В тому випадку, якщо ваш проект створює серверне навантаження із-за неоптимального програмування або дизайну бази даних, ми звернемося до вас з проханням оптимізувати сайт, надамо консультації з цього питання.
   
 • Число одночасних підключень, як користувачів, так і у середині системи (наприклад, до сервера баз даних), а також число робочих процесів спеціальним чином не лімітується. Адміністрація хостингу залишає за собою право вводити ліміти, але тільки в тому випадку, якщо ситуація ставить під загрозу загальну стабільність сервера хостингу.

Обмеження навантаження в тарифних планах

Високим навантаженням вважається навантаження у розмірі більш ніж від 5% до 15% (залежить від тарифного плану, усереднюючи вактивні години) від ресурсів одного процесора сервера хостингу або сервера бази даних.
Навантаження оцінюється сумарно для всіх сайтів аккаунта.

 • Для тарифів дійсних з 2007 р. навантаження що вказане на сторінці з цінами, а також у додатку 1 до договору.
 • Для інших тарифних планів:
  • Тарифний план з оплатою до $10 (включно) в місяць: до 5%.
  • Тарифний план з оплатою до $25 (включно) в місяць: до 10%.
  • Дорожчі плани: до 15%.

Додаткова інформація

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua