(044) 538-1588
UA| RU
 
  1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг

Реєстрація нового клієнта

безопасное соединение используется безопасное соединение

 
Правила
 1. Для доменів cc.ua, ltd.ua, inf.ua: при створенні нового домену для вас, власником обраного домену є наша компанія. Реєстрація на сайті не є процедурою реєстрації домену
 2. Для доменів com.ua, kiev.ua: домен реєструється на вас, ви є власником і можете надалі розпоряджатися доменом самі. Вартість 390 грн. на 1 рік для доменів kiev.ua і 490 грн. на 1 рік для доменів com.ua. Реєстрація платного домену займає від 1 до 2 годин.
 3. Ви несете відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на хостингу. У разі явного порушення умов використання, реєстрація домену або робота ресурсу буде зупинена.
 4. При переході на платний хостинг 1Gb.ua та оплаті тарифу домен передається вам безкоштовно. Ви можете також направити домен на свій IP (записи A і MX), правила на тематику сайту при цьому продовжують діяти.
 5. Забороняються: еротичні сайти, файлові архіви, масове поширення фото- та відео-матеріалів, програм, інших даних, крім авторських, фінансові, релігійні, суспільні (без погодження) проекти, SEO активність (посилання), заробіток в мережі, а також будь-яка діяльність, що порушує загальноприйнятий мережевий етикет або закон
 6. Спеціально звертаємо вашу увагу на SEO: сайти, що містять лічильників і посилань більше, ніж корисного вмісту, заборонені.
 7. Я розумію, що умови надання послуг регулюються повним варіантом правил, доступним за адресою http://free.1gb.ua/free-terms.htm.
 8. Допускається реєстрація не більше 5 імен на одного власника.
  Функціонал аккаунта free передбачає розміщення лише одного домену в кабінеті і не передбачає його зміну.
 9. Зверніть увагу: PHP, PERL, ASP, mySQL і так далі на безкоштовному хостингу не працюють. Ви не зможете встановити форум, портал, CMS типу Joomla / Wordpress та аналогічні речі. Якщо вам потрібен повноцінний хостинг, зверніть увагу на платний варіант.
 10. Зверніть увагу: Робота акаунта free хостингу потребує підтвердження його використання (шляхом входу до особистого кабінету клієнта) не рідше, ніж раз на 30 днів.

 
Введіть домен      приклад:  site123.cc.ua
або без зони для підбору домену
Ім'я клієнта (логін)
Контактний email   
Пароль
Підтвердження
 
Інформація про вас і про ваш проект дозволить модератору хостингу переконатися в тому, що ваш проект відповідає правилам.
Ваше ім'я ПІБ або назва організації
Опис проекту
Вкажіть число
антиспам-код
Одноразовий код
отримати код
 

 


 

   
 
Вгору     
Підтримка: support@1gb.ua
інші способи зв'язку
© 2005-2024 1GB Хостинг