1gb - .net, ASP, Windows, Apache, PHP хостинг
База документов / Нормативные документы / Условия предоставления хостинга для бюджетных организаций

Условия предоставления хостинга для бюджетных организаций

смотреть документ на языке:    на украинском украинский   на русском русский

У звичайноми режимі роботи надання послуг хостингу відбувається на умовах передплати.

Для здійснення оплати через держ.казначейство буджетним організаціям зазвичай необхідний наперед повний пакет лркументів бухгалтерської звітності, а саме: акт виконаних робіт, рахунок і договір. У зв'язку з цим надання послуг хостингу буджетним організаціям можливе тільки на кредитній основі з помісячною оплатою згідно з актом виконаних робіт.

Нажаль, прохання видати акт виконаних робіт наперед, відразу за 3, 6 або 12 місяців – суперечить принципам бухгалтерського обліку, а також податкового законодавства і не може бути задоволене.

Саме тому нами був розроблений спеціальний режим роботи для держ.організацій. Робота у цьому режимі дорожча, допускається період оплати тільки в 1 місяць. Домени у подарунок в цьому режимі роботи не надаються. Також в такому режимі роботи немає можливості самостійної зміни параметрів тарифного плану без узгодження з адміністрацією хостингу. Такі обмеження викликані особливими вимогами до документообігу та строкам надання їх замовнику, що потребує додаткових зусиль та витрат часу зі сторони наших співробітників.

Якщо Ви згодні з вищезазначеними умовами та бажаєте обслуговувати Ваші ресурси у нас у цьому спеціальному режимі, Вам необхідно при реєстрації облікового запису хостингу встановити відмітки напроти пунктів "юридична особа / ФОП (відправка звітності)" та "держ.організація (через держ.казначейство)" і після реєстрації написати нам листа на support@1gb.ua для обробки запиту нашими співробітниками та отримання подальших інструкцій.

УВАГА! Якщо Ви – не держ.організація, або не збираєтесь сплачувати наші послуги через держ.казначейство, або просто не знаєте, про що йде мова у данній статті – не встановлюйте відмітку "держ.організація (через держ.казначейство)" при реєстрації особистого кабінету. Після реєстрації аккаунту для роботи у спеціальному режимі для держ.організацій, відмінити цей режим роботи і відповідні обмеження буде неможливо!

 

отправить комментарий, замечание, поправку
 


 

Ми завжди готові відповісти на ваші запитання
 
 • Будь-які запитання та підтримка - support@1gb.ua
 •  

   
     
   
  Наверх     
  Поддержка: support@1gb.ua